Vybavení kanceláře je základ dobré práce

diář, brýle, ruce

Váš dům, váš hrad, říká se, něco podobného ale může platit i o vaší kanceláři. I zde si vše můžete uzpůsobit dle svých představ a cítit se zde dobře, i v tomto prostoru jste pánem vy. Je to důležité, protože okolní prostředí má bezesporu vliv na váš pracovní výkon.
·        Vy chcete podávat skvělý pracovní výkon, k tomu ale potřebujete dobré podmínky. Začněte tedy se svým okolím. Pokud budete mít své věci přehledně srovnané, ušetří vám to čas, práci i nervy při hledání.
 
·        Pokud budete sedět na pohodlné židli u prostorného stolu, nebudou vás bolet záda ani po déletrvajícím sezení. Nebudou bolet záda, nebude bolet hlava, vy se budete cítit dobře, takže se budete bez problémů soustředit a odvádět skvělou práci.
 
·        Navštíví-li vás někdo, je potřeba, aby se cítil stejně dobře a uvolněně. Věnujte proto pozornost výběru nábytku a celkovému sladění, součástí jsou i detaily a drobné dekorace, květiny i výmalba místnosti.

porada, stůl, počítače

19 řad, ze kterých si můžete volit

U nás si vyberete moderní kancelářský nábytek v nadčasovém a jednoduchém designu. K dispozici vám je 19 řad kvalitního nábytku. Od stolů a židlí, po skříně a celé sestavy. Vše co má být součástí pracovního prostoru zde najdete.

A co je samozřejmé vybavení? Tak například:
·        Stoly a židle
·        Skříně, police
·        Kontejnery, regály, knihovny
·        Trezory
·        Kuchyňky, recepce
·        Dekorace a obrazy a mnoho dalšího

Nevíte-li si rady s výběrem, nechte si doporučit sestavu, rádi vám pomůžeme a sdělíme všechny dostupné informace a zodpovíme vaše dotazy. Mnoho řad máme také skladem a můžete je mít tak velmi rychle, kde potřebujete.

Na veškeré zboží pak poskytujeme záruku 7 let a dopravíme ho zdarma. Tak na nic nečekejte a vybírejte, již zítra můžete pracovat v novém. Jistě i velmi příznivá cena vás přesvědčí o nákupu právě u nás.

učebna, počítače, plátno