To, že vás odmítlo spoustu bank, neznamená, že vás odmítneme i my


o   Toužíte po novém bydlení, ale bohužel vás odmítlo spoustu bank?
Nic si z toho nedělejte, protože my vás ujišťujeme, že to opravdu není žádný problém. My máme spoustu klientů, kteří ve spoustě institucí pohořeli, ale my jsme jim vyšli vstříc. Staňte se dalším spokojeným klientem, který bude využívat naše služby a přijďte si půjčit právě k nám. Uvidíte, že se určitě domluvíme, protože nám na vašem štěstí opravdu záleží. Tak nečekejte už ani minutu, protože my vám půjčíme opravdu na cokoli.

předat klíče
 
o   Vaším snem je nové bydlení, ale došli vám úspory?
Už dlouhou dobu uvažujete, že byste si postavili vysněný domeček, ale bohužel, si tento sen nemůžete zrealizovat, protože vám chybí peníze, které by vám pomohli zrealizovat váš dlouholetý sen? Nic si z toho nedělejte, protože nebankovní hypotéka, kterou vám nabízíme právě my, se pro vás stane tou nejlepší volbou. My vám opravdu dokážeme pomoci, i když si myslíte, že vám nikdo nepůjčí, protože my ano.

úsměv
 
o   Bojíte se vysokých úroků?
Plno lidí se obává opravdu vysokých úroků, když jdou žádat o hypotéku do jiné instituce, než, do své banky. To je ale mylný dojem, protože my vám nabízíme úrok, který je srovnatelný s vaší společností. Pokud vám vaše instituce nevyhověla s žádostí o úvěr, který by vyřešil:

–          Obavy
–          Starosti
–          Budoucnost
–          Lepší bydlení
–          Zabezpečení
obraťte se s důvěrou na náš, protože my vám pomocnou ruku podáme a nemusíte se bát, že z vás sedřeme kůži. My se zajímáme o vás, a ne o to, abychom vás přivedli do potíží kvůli nemožnosti splácet své závazky. Tak využijte právě nás a začněte si plnit své dlouholeté plány, protože s naší pomocí jich opravdu docílíte.
 
Zahoďte proto své obavy a starosti o budoucnost za hlavu a zabezpečte si lepší bydlení díky naší hypotéce, která je pro vás jako stvořená.